Skip to content
Путь: Главная
Об использовании электроэнергии для систем отопления Версия для печати Отправить на e-mail
Нормативные документы

Нормативная справка НКРЕ об использовании электроэнергии для систем отопления
и горячего водоснабжения.


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Лист № 2194/09/1708 від 07.04.2008
Споживачі (юридичні особи та фізичні особи, включаючи населення) для обліку електричної енергії спожитої на електротеплоакумуляційний обігрів (та/або системами електроопалення і гарячого водопостачання) мають право встановлювати окремий засіб диференційного (погодинного) обліку електричної енергії, який має обліковувати лише електричну енергію на ці цілі. При цьому, мережі, які живлять електротеплоакумуляційний обігрів (та/або системи електроопалення і гарячого водопостачання) не можуть використовуватися для живлення будь-яких інших електроустановок споживачів.

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
Наказ № 436 від 27.08.2008

На виконання пункту 2 доручення Кабінету Міністрів України від 09.07.2008 № 35131/0/1–08 щодо питань переведення об'єктів соціальної сфери і житлово-комунального господарства з централізованого на автономне електричне опалення та гаряче водопостачання НАКАЗУЮ:
 1. Утворити робочу групу з розробки програми розвитку електричних мереж для переведення об'єктів соціальної сфери і житлово-комунального господарства з централізованого на автономне електричне опалення та гаряче водопостачання у складі згідно з додатком.
 2. Робочій групі (Лучніков В. А.) в місячний термін:
2.1. Підготувати перелік будівель і споруд соціальної сфери та житлово-комунального господарства згідно з діючими будівельними нормами, в яких можливо запровадити автономне електричне опалення та гаряче водопостачання, включаючи теплоакумуляційні технології, скласти перелік перспективних регіонів (районів) по застосуванню переведення на електроопалення;
2.2. Визначитись щодо необхідності внесення змін до діючих нормативно-правових актів в частині запровадження електроопалення;
2.3. Напрацювати концепцію формування тарифу на споживання електричної енергії при застосуванні переведення на електричне опалення.
3. Робочій групі забезпечити розробку проекту державної програми розвитку електричних мереж для переведення об'єктів соціальної сфери і житлово-комунального господарства з централізованого на автономне електричне опалення та гаряче водопостачання у термін, визначений Кабінетом Міністрів України
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лучнікова В. А.


15.12.2008 14:03

Міністр Ю. Продан
 
< Пред.   След. >
ALEDO
Untitled Document
MyCounter - Ваш счётчик   Украинский портАл          

Наилучшие цены на газовые котлы Viessmann

Продажа газовых котлов Viessmann. Настенные и напольные газовые котлы, водонагреватели и доп. комплектующие. Цены ниже дистрибьюторских!

  VIP-полиграфия

Дизайн, разработка и создание полиграфической продукции. Широкоформатная печать. Рекламные конструкции.